1 • Тешки рото-украсениот изградба на трајни надворешна употреба 2 • Дебела, изолирани дизајн понуди мраз задржување до 5 дена; сув мраз компатибилен 3 • силиконски печат обезбедува херметички печат за да се задржи содржината ладно и може да се отстрани за лесно чистење на заклучување 4 • Капакот со интегрирани панта помага да се спречи случајно или неочекувано капак затворање 5 • системи за спречување на нозе за непречено патување 6 • Материјали се токсични, без вкус и одобрени за директен контакт со храната 7 • Т-Latchs се со вграден во шише отварачи и овозможува безбедно затворање 8 • мозоци вентил дизајн со вдлабнати мозоци приклучок, кој го направи стопен мраз тече надвор лесно 9 • вграден УВ отпор помага во спречување на пластика дефект и исчезнува предизвикани од изложување на сонце 10 • за врзување ребра

SYOUTDOOR морска кулер rotomolding мраз кутија

1 • Тешки рото-украсениот изградба на трајни надворешна употреба 2 • Дебела, изолирани дизајн понуди мраз задржување до 5 дена; сув мраз компатибилен 3 • силиконски печат обезбедува херметички печат за да се задржи содржината ладно и може да се отстрани за лесно чистење на заклучување 4 • Капакот со интегрирани панта помага да се спречи случајно или неочекувано капак затворање 5 • системи за спречување на нозе за непречено патување 6 • Материјали се токсични, без вкус и одобрени за директен контакт со храната 7 • Т-Latchs се со вграден во шише отварачи и овозможува безбедно затворање 8 • мозоци вентил дизајн со вдлабнати мозоци приклучок, кој го направи стопен мраз тече надвор лесно 9 • вграден УВ отпор помага во спречување на пластика дефект и исчезнува предизвикани од изложување на сонце 10 • за врзување ребра
Дали сте се уште се загрижени за храна ќе биде расипан кога ќе се учествува во активности на отворено. Тогаш ова сосема нов и висок квалитет на мраз кулер е вашиот идеален избор. Оваа надвор кулер е несомнено вашите добри зелено надвор придружник. Тоа го направи на сигурен LLPD и СТП форма која може да ја одржува саканата температура за долго време. Освен тоа, овој кулер има многу хуманизирано дизајн детали. Како што се пластични вратоврска слотови, интегриран систем за заклучување, удобен рачки и анти-пропадна дизајниран дното. Затоа, без оглед дали имаат партија, одат на пикник, риболов, кампување, или да се авто-возење патување, тој може да ви важни опрема. Don 't се двоуми дали да го купат тоа. Оваа рунда Cooler е добра за вас да се направи пикник, кампување, риболов, семејство прошетка, пловење, лов, возење, и други активности на отворено. Кога ладилникот во надвор полн со мраз, ќе го задржи 5 до 7 дена под 77 ℉. Околу 100 ℉, мраз ќе остане околу 3 дневна.

Тркалезна Кулери

Дали сте се уште се загрижени за храна ќе биде расипан кога ќе се учествува во активности на отворено. Тогаш ова сосема нов и висок квалитет на мраз кулер е вашиот идеален избор. Оваа надвор кулер е несомнено вашите добри зелено надвор придружник. Тоа го направи на сигурен LLPD и СТП форма која може да ја одржува саканата температура за долго време. Освен тоа, овој кулер има многу хуманизирано дизајн детали. Како што се пластични вратоврска слотови, интегриран систем за заклучување, удобен рачки и анти-пропадна дизајниран дното. Затоа, без оглед дали имаат партија, одат на пикник, риболов, кампување, или да се авто-возење патување, тој може да ви важни опрема. Don 't се двоуми дали да го купат тоа. Оваа рунда Cooler е добра за вас да се направи пикник, кампување, риболов, семејство прошетка, пловење, лов, возење, и други активности на отворено. Кога ладилникот во надвор полн со мраз, ќе го задржи 5 до 7 дена под 77 ℉. Околу 100 ℉, мраз ќе остане околу 3 дневна.

Нашите најнови производи

ЗА НАС

Ningbo Shiying Rotomolding технологија копродукции, Ltd е лоцирана во Ningbo, Кина, специјализирана за производство и дизајнирање на широк спектар на ротациона алуминиум калапи и rotomolded производи како што се охладители, алатка кутија, палети, послужавник, сад, лет случај, моќта кутија , кајак и други специјално прилагодени производи. Ние сме биле во ова поле повеќе од 10 години.

ПРЕТПЛАТЕТЕ СЕ
15452125451235125414551574854562356124521245638965661241211254144154521212121542145412542121212121210212151452412154521245215